Шта знаш о саобраћају 2024

,,Шта знаш о саобраћају” Општинско такмичење ,,Шта знаш о саобраћају” одржано је у Уздину. Ученик другог разреда Стефан Лујанов освојио је треће место, а ученица петог разреда, Соња Марков, освојила је прво место и добила бицикл. Похвала за наше ученике!
Међународни дан борбе против вршњачког насиља 2024.

Међународни дан борбе против вршњачког насиља Обележавање овог дана има за циљ промовисање толеранције, поштовања различитости, развијања сарадње и оснаживање за ненасилно решавање конфликата. Ученици и наставници наше школе су носили розе беџеве и на овај начин обележили Међународни дан.
Општинско такмичење из енглеског језика 2024.године

Општинско такмичење из енглеског језика Општинско такмичење из енглеског језика одржано је 4.фебруара 2024.год. у нашој школи.
Свети Сава 2024

Свети Сава У храму Светог Николаја сечењем славског колача и рецитацијама ученика обележена је школска слава у част првог српског архиепископа, просветитеља и творца законодавства.
Међународни дан толеранције 2023.

Међународни дан толеранције У нашој школи обележен је Међународни дан толеранције, на иницијативу Ученичког парламента. Представници школског парламента су припремили презентацију о толеранцији, коју су презентовали ученицима , затим су ученици нижих разреда играли „Између две ватре“, ученици виших разреда одбојку, а потом наставници и помоћно особље против ученика виших разреда одбојку.
Европски дан физичке активности

Ученици виших разреда шести и седми час су са наставником физичког, Дејаном Јелићем, отишли до фудбалског игралишта. Тамо су одиграли пријатељску утакмицу.
Биоскоп 2023.

Ученици нижих и виших разреда су у Панчеву посетили биоскоп и уживали у филму ,,Мавка- заштитница шуме“.
Игре без граница 2023

Ревија шашавих шешира

У холу школе је одржана ревија шашавих шешира. Учествовали су ученици нижих и виших разреда.
УПОЗНАЈМО СВЕТ КРОЗ ИГРЕ

УПОЗНАЈМО СВЕТ КРОЗ ИГРЕ По препоруци Министарства просвете, током прве недеље организовани су тематски дани. Професор физичког Дејан Јелић и педагог Весна М. Бечеи организовали су, тим поводом, игру „Човече не љути се“ у сали за физичко. Учествовали су сви ученици нижих разреда,а ученици виших су им помагали.