У маминим и татиним ципелама 2021.године

У среду 6.10.2021.године у оквиру Дечије недеље реализована је активност "У маминим и татиним ципелама". Програм су водили ученица Анђела Марков (8.разред) и Алекса Марков (7.разред).
Извођење драмског комада ,,Избирачица“ Косте Трифковића – ученици виших разреда

Гледање позоришне представе ,,Капетан Џон Пиплфокс“ Душка Радовића

У маминим и татиним ципелама

Програм су водили ученица Анђела Марков (8.разред) и Алекса Марков (7.разред).
Игре и играчке, некад и сад

Ученици су у холу школу иложили своје играчке и објашњавали како су се играли!
Позоришна представа

Позоришна представа за ученике млађих разреда ,,Царство, другарство“ позориште Полетарац
Дани јабуке

Посета храму Светог Николаја

У оквиру радне, а не наставне, суботе 18.септембра 2021.године ученици наше школе посетили су храм Светог Николаја.
Еколошка секција

Ученици трећег разреда су на часовима еколошке секције правили биљни тераријум. За израду су користили земљу, камење и мале кућне биљке, а за декорацију су искористили играчке-мале пластичне сувоземне животиње. Ученици су са задовољством радили и при раду исказали своју креативност. У наредном периодузадатак за ученике је да прате животне процесе биљака унутар тераријума.
Школска слава Свети Сава 2021.године

Школска слава Свети Сава обележена је у нашој школи у складу са епидемиолошком ситуацијом. Ученици нижих разреда су са вероучитељем резали славски колач, а потом су уследиле рецитације. Ученици виших разреда су певали Химну, а онда читали и рецитовали о нашем првом архиепископу. У холу школе се могу погледати ликовни радови нижих разреда о Светом Сави.