Онлајн семинар за наставнике

Датум: 30. Januar 2017 08:10 Категорија: Новости

Наставницима  наше школе су у јануару 2017. године, на почетку другог полугодишта  уручена уверења о савладаној обуци програма стручног усавршавања  на тему Како до интерактивних софтвера у настави on line,  у присуству ученика од првог до осмог разреда.

Наставници су имали прилику да преко програма Macromedia Flash 8 науче нешто више о основама цртања, анимација, слојева, увозу и обради слика и видео садржаја и  креирању интерактивног образовног софтвера.

Онлајн семинар је трајао 4 недеље (18 бодова) и развио компетенције за наставну област, предмет и методику наставе (К1) и налази се у Каталогу програма стручног усавршавања за школску 2016/2017 и 2017/2018 годину под бројем 344.

Овим семинаром наставници су стекли знање и вештине које ће допринети да  настава буде занимљивија и модернија.