Etwinning- otvorena vrata za nastavnike, učitelje i stručne saradnik

Датум: 06. Februar 2017 23:59 Категорија: Новости

U osnovnoj školi Lukrecija Ankucić u Samošu u ponedeljak 06.februara 2017. održana je radionica na temu "Etwinning- otvorena vrata za nastavnike, učitelje i stručne saradnike".

Na radionici je prikazan osnovni koncept Etwinninga, mogućnosti saradnje sa školama širom Evrope i integracija i implementacija kreativnih ideja u nastavu.
Nastavnici i učitelji su imali priliku da praktično urede svoj profil, povežu se međusobno, pozovu nove osobe, pogledaju neke od uspešnih projekata a razmisle o učešću i organizaciji sopstvenih događaja.
Takođe su upoznati sa novim mogućnostima za lični i profesionalni razvoj, kao i mogućnostima za konkurisanje za nagrade i za oznake kvaliteta na nacionalnom i evropskom nivou.