Општинска такмичења из историје и биологије

Датум: 06. Mart 2017 12:50 Категорија: Новости

У Падини су 05.марта 2017. године одржана два такмичења - из историје и биологије.

На такмичењу из историје имали смо једног представника из осмог разреда - Јована Молдована,  једног представника седмог разреда - Жељка Станина, једну представницу петог разреда - Жељану Станин и два ученика шестог разреда - Срђана Молдована и Анђелу Марко. Ученике је водио наставник историје и географије Иван Стоилков.

На такмичењу из биологије нашу школу су репрезентовале две ученице, Соња Крагујевић и Катарина Јованов, обе ученице петог разреда.  Ученице су оствариле запажене резултате - Соња Крагујевић је чак освојила треће место на нивоу општине Ковачица.  Представници шестог разреда су били Срђан Молдован и Милош Томашевић. Ученике је водио наставник биологије Предраг Петковић.

Ученицима и њиховим наставницима честитамо и захваљујемо се на труду и раду.