Приредба поводом завршетка школске године

Датум: 26. Jun 2015 20:01 Категорија: Новости

Поводом завршетка школске године у недељу 14. јуна  са почетком у  20 часова у просторији Дома културе организована је школска приредба.

Изложба ученичких радова и паноа нижих и виших разреда је  постављена у холу Дома културе. Изложени су плакати, фотографије са екскурзија, ликовни радови, макете, књижевни панои, као и писмени задаци и свеске из српског језика. На  почетку програма директор се обратио присутнима. Ђурђина Ружић (ученица 7.разреда) је водила програм који је био богат и разнолик. Прво су наступали малишани из вртића, потом нижи разреди који су рецитовали, играли и певали. Ученици виших разреда су наступили са рецитацијама, песмом и драмским комадом Хајдука Бранислава Нушића. Потом је уследио фолклор. Наша школа је угостила Културно-уметничко друштво Младост из Алибунара који су својом песмом и игром одушевили публику.
Реализатори приредбе су професорке разредне наставе: Нада Лукић, Надица Мошоринац, Соња Борзановић и професор српског језика Јелена Дабин.