Посета музеју Војводине

Ученици наше школе имали су прилике да се упознамо са поставком Од сна до јаве, али и са сталном поставком у музеју. Овај музеј је савремено опремљен, ученици су били интерактиви посетиоци. Међу сликама ,документима и ордењем налазе се слика нашег мештана Владимира М. Фијата учесника Првог светског рата. Поносни смо на нашег мештана.
Међународни дан толеранције

Организација Уједињених нација за образовање, науку и културу установила је Међународни дан толеранције,16. новембар, као дан који све људе у свету треба да подсети на поштовање и уважавање других и другачијих. Тим поводом, са ученицима нижих разреда организована је радионица, разговарали смо о толеранцији и играли друштвене игре. Једини начин да изградимо друштво толеранције и равноправности, јесте уважавање и поштовање свих људи, без обзира на пол, инвалидитет, године, изглед, здравствено стање, верско убеђење, националну припадност, порекло или које друго лично својство.
Посета храма

Радна, ненаставна субота 29.септембар 2018.године. Ученици су посетили храм Светог Николаја у Самошу. Пригодном службом, вероучитељ Момчило Вукотић, угостио је ученике наше школе. Том приликом, ученици су имали могућност да виде црквене књиге старе неколико векова.
Пријем првака 2018.год.

Пријем првака 3. септембар 2018.године.
Свети Сава - 2018

Радови наших ученика поводом Школске славе - Светог Саве.
Обука у Падини

Пиши Деда Мразу и Онлајн семинар

Takmičenje DABAR 2015

Takmičenje je održano u Novembru 2015 a učestvovali su svi učenici d prvog do osmog razreda.
Картинг

Дан толеранције