Nagrađeni najbolji radovi na konkursu Mihajlo Pupin, naučnik, rodoljub i humanista

Датум: 23. Januar 2023 20:36 Категорија: Новости

Na konkursu Mihajlo Pupin, naučnik, rodoljub i humanista u kategoriji likovni rad viših razreda učenica 8.razreda Andrijana Šajin osvojila je 3.mesto.  Mentor Marina Bireš. Više pročitajte na sledećem linku Nagrađeni najbolji radovi na konkurus Mihajlo pupin, naučnik, rodoljub i humanista (rtvok.com)

Međunarodni kviz takmičenja iz istorije

Датум: 23. Januar 2023 20:28 Категорија: Новости

Međunarodni kviz takmičenja iz istorije

Učenici naše škole učestvovali su na kvalifikacionom testu, na međunarodnom kviz takmičenju iz istorije.

Прваци китили јелку у Ковачици

Датум: 17. Januar 2023 11:47 Категорија: Новости

Прваци китили јелку у Ковачици

На тргу у општини Ковачица окипили су се прваци да заједно украсе јелку. Циљ манифестације је дружење и ширење пријатељства. Малишани су уз помоћ Деда Мраза и вилењака окитили јелку и на овај начин послали поруку пријатељства, среће и љубави. Прваке је водила учитељица Нада Лукић и директорка Александра Кралик.

Чајанка

Датум: 20. Decembar 2022 11:48 Категорија: Новости

Чајанка

Ученици су овај дан обележили кратким програмом  о историји чаја, порукама књижевника о пријатељству, као и песмама на енглеском и руском коју су певали. Потом је уследило прављење наруквица  пријатељства и испијање чаја. Ученици су и овога пута показали своју креативност и маштовитост.

Ентоан де Сент Егзипери Мали принц

Датум: 20. Decembar 2022 11:44 Категорија: Новости

Ентоан де Сент Егзипери ,,Мали  принц“

Ученици седмог разреда су правили  пано поводом прочитаног дела ,,Мали принц“. Пано је постављен у холу школе.

Угледни час Тест квизови за проверу знања

Датум: 20. Decembar 2022 11:43 Категорија: Новости

Угледни час ,,Тест квизови за проверу знања“

Дарина Пољак, наставница информатике и рачунарства, одржала је угледни час на тему ,,Тест квизови за проверу знања“. На овом часу је било речи о методама оцењивања ученика. Часу су присуствовали ученици, наставници, педагог и директор школе.

Јабука - све што нам треба

Датум: 13. Decembar 2022 11:53 Категорија: Новости

Јабука - све што нам треба

Ученици виших разреда су учествовали у пројекту ,,Јабука - све што нам треба“ на Међународној конференцији. Ученике је припремала Дарина Пољак.

Бојанке Пажљивко

Датум: 06. Decembar 2022 12:12 Категорија: Новости

Бојанке „Пажљивко“

Ученици првог разреда у петак 2.12.2022.године добили су на поклон књиге и бојанке „Пажљивко“  од Општине Ковачица и Савета за безбедност саобраћаја.

Oнлајн семинар Индивидуализација - кључ подучавања и развоја свих ученика

Датум: 06. Decembar 2022 12:05 Категорија: Новости

Онлајн семинар „Индивидуализација - кључ подучавања и развоја свих ученика“

У уторак 29.12.2022.год. наставници су присуствовали онлајн семинару „Индивидуализација - кључ подучавања и развоја свих ученика“.

Međunarodno takmičenje Dabar

Датум: 01. Decembar 2022 22:12 Категорија: Новости

Međunarodno takmičenje Dabar

Pohvaljeni učenici iz Međunarodnog takmičenja Dabar, niži razredi. Posebne pohvale za Aleksandru Konstantinov, Mladena Kalejskog, Sonju Markov i Milicu Putnik.