Распореди наставе за основну школу

Датум: 22. Mart 2020 18:51 Категорија: Новости

Распореди наставе
од 25.5.2020. до 29.5.2020.

Остваривање образовно васпитног рада на даљину

Датум: 16. Mart 2020 13:12 Категорија: Новости

Остваривање образовно васпитног рада на даљину

Почетак реализације образовно-васпитног рада учењем на даљину је 17.март 2020.године.

Едукативни садржаји за учење на даљину емитоваће се на трећем каналу Радио-телевизије Србије (РТС канал 3)

- свакодневно почев од 8:00 часова, шест дана у недељи према распореду по разредим, који ће дан пре емитовања бити доступни на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја www.rasporednastave.gov.rs који је доступан и родитељима.

- за ученике од 1. до 7. разреда емитоваће се образовни садржаји у блоковима са по два часа дневно.

- за ученике 8.разреда емитоваће се едукативни садржаји у блоковима од по три часа дневно, од којих ће два увек бити српски језик и математика, а трећи час је један од предмета који се полажу на завршном испиту.

Сви емитовани часови биће доступни и на платформи РТС Планета где се могу накнадно и више пута прегледати истог или наредних дана.

Обустава наставе

Датум: 15. Mart 2020 22:08 Категорија: Новости

Обустава наставе

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој територији Србије, која је ступила на снагу вечерас 15.03.2020.године, настава се обуставља од понедељка 16.03.2020.године.

У наредним данима ћемо сазнати како ће се организовати и спровести настава на даљину и обавестићемо Вас.

ОГЛАС За прикупљање понуда за извођење екскурзије за ученике I–VIII разреда

Датум: 10. Mart 2020 12:52 Категорија: Новости

О Г Л А С
За прикупљање понуда за извођење екскурзије за ученике I–VIII разреда

Документ можете преузети са следећег линка

Светски дан енергетске ефикасности

Датум: 10. Mart 2020 12:43 Категорија: Новости

Светски дан енергетске ефикасности
Светски дан енергетске ефикасности се обележава 5.марта почев од 1998.године када је у Аустрији био уприличен први међународни састанак с фокусом на ову тему. Сврха је да се подигне свест о неопходности смањења потрошње енергије. Реализатори паноа су ученици 8.разреда и наставница техничког образовања Мара Чичковић.

Општинско такмичење из страних језика

Датум: 03. Mart 2020 13:09 Категорија: Новости

Општинско такмичење из страних језика

Општинско такмичење из страних језика одржано је у нашој школи 22.фебруара 2020.године.
Ученица Соња Крагујевић, ученица 8.разреда освојила је 3.место из руског језика и пласирала се на окружно такмичење које ће се одржати 15.марта 2020.године у Панчеву.

У Војводини привремена обустава рада у вртићима и школама због грипа

Датум: 11. Februar 2020 18:03 Категорија: Новости

У Војводини привремена обустава рада у вртићима и школама због грипа

На основу препоруке Покрајинског секретаријата за здравство и Института за јавно здравље Војводине, а у складу с чланом 105. Закона о основама система образовања и васпитања, Покрајински секретаријат за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице донео је Одлуку о привременој обустави рада предшколских и школских колектива на територији АП Војводине због широке распрострањености активности вируса грипа.

Ради заштите здравља деце, настава се обуставља од 12. до 21. фебруара 2020. године.

Школска слава - Свети Сава

Датум: 04. Februar 2020 20:11 Категорија: Новости

Школска слава - Свети Сава

27.1.2020.год. у нашем православном храму обележена је школска слава, Свети Сава. Ученици наше школе потрудили су се да припреме пригодан програм како би одали част лику и делу Светог Саве, подсетили се на заслуге и сва добра дела које је учинио за наш народ. У храму је организована литургија, а деци су подељене переце и пакетићи.

Такмичење Дабар

Датум: 28. Januar 2020 12:16 Категорија: Новости

Такмичење Дабар одржано је 25. јануара 2020.године у Новом Саду.

Предавање о светом Сави

Датум: 28. Januar 2020 12:09 Категорија: Новости

Ученици нижих разреда у петак 24.јануара 2020.год. имали су предавање о светом Сави. Том приликом одгледали су и кратак филм о животу светог Саве.