Свети Сава

Датум: 30. Januar 2024 12:00 Категорија: Новости

Свети Сава

У храму Светог Николаја сечењем славског колача и рецитацијама ученика обележена је школска слава у част првог српског архиепископа, просветитеља и творца законодавства.

ФОТО ГАЛЕРИЈА

Чајанка

Датум: 30. Januar 2024 11:50 Категорија: Новости

Чајанка

Ученички парламент и педагог школе организовали су чајанку. Уз шољу топлог чаја и кексића ученици су уживали у програму који су припремили ученици нижих разреда, а потом су сви учествовали у изради новогодишњих честитки.

Додела пакетића деци без родитељског старања

Датум: 30. Januar 2024 11:48 Категорија: Новости

Додела пакетића деци без родитељског старања

Ученици од првог до петог разреда припремили су пригодан програм за доделу пакетића деци без родитељског старања. Програм и додела пакетића је уприличен у легату Владимира Фијата.

Дружење у продуженом боравку

Датум: 30. Januar 2024 11:46 Категорија: Новости

Дружење у продуженом боравку

Уз разне елементарне игре, музику и грицкалице ученици су се дружили и тиме обележили крај првог полугодишта и  делили радост уочи предстојећих празника.

КАЛЕНДАР ТАКМИЧЕЊА И СМОТРИ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ЗА ШКОЛСКУ 2023/2024. ГОДИНУ

Датум: 16. Januar 2024 11:44 Категорија: Новости

КАЛЕНДАР ТАКМИЧЕЊА И СМОТРИ УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА ЗА ШКОЛСКУ 2023/2024. ГОДИНУ

Преузми календар такмичења

Гостујуће позориштанце Јеленица

Датум: 19. Decembar 2023 11:38 Категорија: Новости

Гостујуће позориштанце Јеленица

Представа за децу „Мајстор Марио, новогодишњи сан остварио“

Кићење новогодишње јелке испред Дома културе

Датум: 19. Decembar 2023 11:36 Категорија: Новости

Кићење новогодишње јелке испред Дома културе

Јелка пријатељства

Датум: 12. Decembar 2023 11:50 Категорија: Новости

Јелка пријатељства

И ове године општина Ковачица је организовала манифестацију „Јелка пријатељства“. 220 првака наше општине је учествовало у кићењу јелке пријатељства, па тако и прваци из наше школе. Ученици су осликавали украсе својим длановима и свако је свој украс ставио на јелку.

Семинар Интерактивна табла као подршка иновативним методама у настави

Датум: 12. Decembar 2023 11:48 Категорија: Новости

Семинар Интерактивна табла као подршка иновативним методама у настави

Семинар за запослене, катлошки број 363 „Интерактивна табла као подршка иновативним методама у настави“, реализатори: Центар за стручно усавршавање Кикинда. Средства су добијена од Покрајинског секретаријата за образовње, на основу конкурса.

Међународни дан толеранције

Датум: 28. Novembar 2023 13:19 Категорија: Новости

Међународни дан толеранције

У нашој школи обележен је Међународни дан толеранције, на иницијативу Ученичког парламента. Представници школског парламента су припремили презентацију о толеранцији, коју су презентовали ученицима, затим су ученици нижих разреда играли „Између две ватре“, ученици виших разреда одбојку, а потом  наставници и помоћно особље против ученика виших разреда одбојку.

ФОТО ГАЛЕРИЈА